Februari 2018
Maandag 26 februari
19:00 – 21:30

Scholing Race Running voor LB trainers van Zuidwal in de kantine en baan WAC- LB

Maart 2018
Donderdag 1 maart

Yakult start to run clinic voor starters (startdatum TBD)

Baan
Vrijdag 2 maart

WK Indoor (Birmingham)

t/m 04-03-2018
Zondag 4 maart

Regiotraining BCD junioren

Baan
Woensdag 7 maart

Yakult start to run clinic voor starters

Baan
Donderdag 8 maart
19:00 – 20:00

Duurloop LB groep (WAC- LB)

Zondag 11 maart

Regiotraining BCD junioren

Zaterdag 17 maart
10:00 – 16:00

Creativiteitsbeurs (Rian Bordes)

Clubhuis
Zondag 18 maart

Regiotraining BCD junioren

Zaterdag 24 maart
11:00 – 12:30

Clinic Race Running voor kinderen

Baan
Zondag 25 maart

Regiotraining BCD junioren

Dinsdag 27 maart

Crosscompetitie Finale

Zaterdag 31 maart
14:00 – 15:30

clinic Corinne Nugter, Ned. kampioen Discus (WAC- LB)

April 2018
Vrijdag 6 april

Trainingsweekend

t/m 08-04-2018
Zaterdag 7 april
09:00 – 16:00

Trainingspakkenwedstrijd

Baan
Zondag 8 april

Regiotraining BCD junioren

Baan
Donderdag 12 april
18:45 – 20:15

Clinic paralympisch kampioen handbiken-wheelen Jetze Plat aan LB handbikers van Zuidwal

Zaterdag 14 april

Junioren C/D, poule Wedstrijd 1

Zondag 15 april

Blokmeerkamp

Baan

Junioren A Wedstrijd 1

Zaterdag 21 april
10:00 – 16:00

meerijden in een Donkervoort (Rian Bordes)

Zondag 22 april

Senioren 3e divisie, poule Wedstrijd 1

Mei 2018
Zondag 13 mei

Junioren B, poule Wedstrijd 1

Masters, poule Wedstrijd 1

Zaterdag 19 mei

CD competitie (is nog niet zeker)

Baan

Junioren C/D, poule Wedstrijd 2

Zaterdag 26 mei

Junioren A Wedstrijd 2

Zondag 27 mei

Senioren 3e divisie, poule Wedstrijd 2

Juni 2018
Vrijdag 1 juni

Senioren 3e divisie, poule Wedstrijd 3

Nederlandse atletiekkampioenschappen Masters (Gouda)

t/m 03-06-2018
Zondag 3 juni

FBK Games (Hengelo)

Zaterdag 9 juni

Open Nederlandse kampioenschappen PARA atletiek (Nijmegen)

Zondag 10 juni

Junioren B, poule Wedstrijd 2

Masters, poule Wedstrijd 2

Vrijdag 15 juni

Nederlandse kampioenschappen A en B junioren (Emmeloord)

t/m 17-06-2018
Vrijdag 22 juni

Nederlandse kampioenschappen Senioren (Utrecht)

t/m 24-06-2018
Zaterdag 23 juni
Zaterdag 30 juni

Junioren C/D, poule Wedstrijd 3

Juli 2018
Zaterdag 7 juli

Arena Games (Hilversum)

Augustus 2018
Dinsdag 7 augustus

Europese kampioenschappen atletiek (Berlijn)

t/m 12-08-2018
Zondag 26 augustus

Gooise Heideloop Laren (GAC/Tempo/Zuidwal/GNR)

September 2018
Zaterdag 1 september

Yakult Start to run voor starters en gevorderden (startdatum TBD)

Zondag 2 september

Junioren A NK teams

Zaterdag 8 september

Junioren C/D, poule Landelijke Finale

Zondag 9 september

Senioren 3e divisie, poule Promotie/Degradatie finale

Zaterdag 15 september
Zondag 16 september

Werpvijfkamp

Baan

Junioren B, poule Landelijke Finale

Zondag 23 september

Masters, poule Landelijke Finale

Oktober 2018
Zaterdag 6 oktober
Zondag 28 oktober